Arnica Alpin Lodge

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Deze 66 m² Arnica Alpin Lodge Cavedago, die plaats biedt aan maximaal 4 gasten, ligt op 3 km afstand van beroemde culturele bezienswaardigheden zoals het bezoekerscentrum Casa dell'Orso. Deze villa biedt mogelijkheden om sneeuwskiën en skiën in de omgeving, op 10 minuten rjden vanaf Santel Meriz.

    Het Paganella Fun Park is op een afstand van 2 km gesitueerd. Geschiedenisliefhebbers zullen genieten van een bezoek aan het Kasteel Belfort, op loopafstand van 25 minuten hiervandaan. De 2-slaapkamer Arnica Alpin Lodge is gelegen op 6 km van Biblioigloo en op 4 km afstand van uitgaansgelegenheden zoals Paganella.

    Het vakantiehuis verwelkomt u met uitzicht op de tuin. De 2-badkamer accommodatie beschikt over een badkamer met een douche. Gasten kunnen ook genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken.

    Arnica Alpin Lodge heeft een complete keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei op het terrein. De villa ligt binnen het bereik van Agritur Maso Dorec, waar Italiaanse gerechten worden geserveerd.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerIT022052B4D9HH6BQW

    Kameropties bij Arnica Alpin Lodge Cavedago

    Het vakantiehuis verwelkomt u met uitzicht op de tuin. De 2-badkamer accommodatie beschikt over een badkamer met een douche. Gasten kunnen ook genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto
    Uitzicht op de tuin
    Deluxe Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 66 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto Arnica Alpin Lodge Cavedago Kamer foto
    Uitzicht op de tuin
    Deluxe Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 66 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Arnica Alpin Lodge Cavedago

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Arnica Alpin Lodge Cavedago

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in het vakantiehuis?
      Ja, een keuken, samen met een broodrooster, een oven en keukengerei, is beschikbaar in het vakantiehuis.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere Biblioigloo (6 km), Santel Meriz 2) en het Paganella Fun Park 2,1) verkennen.
    • Biedt Arnica Alpin Lodge voorzieningen om te skiën?
      Skiërs kunnen gebruikmaken van een skiopslag in Arnica Alpin Lodge.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Arnica Alpin Lodge Cavedago